...

O nas

O NAS

SEDO RECYKLING - czysta oraz skuteczna gospodarka odpadami

Jesteśmy firmą zajmującą się gospodarką odpadami. Oferujemy cały proces ich utylizacji, od odbioru z miejsca wybranego przez klienta, po przetwarzanie oraz utylizację. Nasze usługi są skierowane w głównej mierze do firm i instytucji zarówno prywatnych, jak i publicznych. Poza zwykłymi odpadami, odbieramy i utylizujemy również odpady niebezpieczne, takie jak różnego rodzaju chemikalia, farby, czy świetlówki. Nasza firma jest również Zakładem Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Dysponujemy własnym transportem, a w razie zaistnienia takiej potrzeby posiłkujemy się transportem zewnętrznym (tiry, kontenery).

Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w bazie BDO, co sprawia, że nasza firma jest rzetelna, a nasze usługi godne zaufania. Pomagamy w dopełnieniu obowiązków prawnych związanych z  obsługą konta w bazie BDO oraz doradztwem w tym zakresie.

 • 31 lipca 2020 roku

  Nasza firma uzyskuje rozszerzenie pozwolenia na gospodarkę odpadami na wiele kodów odpadów niebezpiecznych

 • 7 sierpnia 2020 roku

  Stajemy się Zakładem Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

 • 12 lutego 2021 roku

  Powiększa się flota naszych pojazdów o najnowszy samochód dostawczy z windą

 • 13 marca 2021 roku

  Nasza firma uzyskuje certyfikaty ISO: ISO 9001 - system zarządzania jakością oraz ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem

Czym się zajmujemy?

ODBIÓR ODPADÓW
ODBIÓR ODPADÓW
Odbieramy wszelkiego rodzaju odpady inne niż komunalne.
RECYKLING
RECYKLING
Gwarantujemy utylizację oraz recykling odebranych odpadów.
POJEMNIKI
POJEMNIKI
Wypożyczamy pojemniki oraz kontenery na odpady o różnym charakterze.
EKOLOGIA
EKOLOGIA
Stosujemy ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania.

Solidna firma recyklingowa

Prawidłowa gospodarka odpadami to gwarancja utrzymania środowiska naturalnego w stanie równowagi, a także bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Odpowiednio segregowane, a także utylizowane śmieci mają nierzadko szansę wrócić do obiegu jako zupełnie nowe przedmioty, natomiast te niebezpieczne — zostać zabezpieczone w taki sposób, aby nie stanowiły zagrożenia dla lasów, wód powierzchniowych i gruntowych czy gleby. Jeżeli Państwa firma czy gospodarstwo domowe szuka godnej zaufania firmy recyklingowej, to zapraszamy do nawiązania współpracy z Sedo Recykling.

Kompleksowe zarządzanie gospodarką odpadami

Firmy zajmujące się recyklingiem nie zawsze działają na tych samych dokumentach zezwalających na odbiór i utylizację odpadów. W Sedo Recykling dysponujemy większą liczba zezwoleń niż nasza konkurencja, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu najwyższej jakości usługi związane z kompleksowym zarządzaniem gospodarką odpadami. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo specjalistów od zwykłych odpadów gospodarczych, ropopochodnych czy niebezpiecznych — jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dysponujemy własnym, przystosowanym do prowadzonych przez nas prac sprzętem, a jeśli okazuje się on niewystarczający, to korzystamy z pomocy innych partnerów spedycyjnych. Dlatego nie ma zlecenia, którego nie jesteśmy w stanie wykonać. Nasi pracownicy nieustannie szkolą się, zdobywając niezbędne uprawnienia, dzięki czemu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. To wszystko sprawia, że warto postawić na współpracę właśnie z nami.

Zapraszamy do współpracy z firmą Sedo Recykling

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą recyklingową, która nie boi się wyzwań, ma stosowane zezwolenia i dysponuje niezbędnymi do transportu odpadów pojazdami, to zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy dogodne terminy odbioru śmieci oraz przystępne ceny, które ustalamy indywidualnie tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. W przypadku pytań zapraszamy do konsultacji z naszym pracownikiem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.